"Барикади" 1913 (про НЕДОголосування у ВР за закон 1913 щодо відміни мита та ПДВ для електромобілів)

український народний електромобіль

Щодо сьогоднішнього голосування у ВР — дуже, дуже погані враження.

По-перше, що за організація роботи в цій установі — як можна планувати на голосування стільки законопроектів, коли ви самі ж знаєте, як повільно обговорюєте та голосуєте?! Закон 1913 по плану повинні були розглядати о 14-00, натомість о 16-00 до нього ще лишалося 30 (ТРИДЦЯТЬ!!!) пунктів порядку денного.

По-друге, вражає легковажне відношення до нашої теми.
Щодо до депутатів, що не проголосували за закон 1913:

  • ну, не любите ви Україну (це мабуть не новина) і не хочете бачити її чистою та здоровою;
  • ну, не шкода вам діточок (якщо по даним Мінздоров'я щоденно від легеневих хвороб вмирає "небесна сотня дітей та немовлят", а головний забруднювач повітря у містах — це автомобіль);
  • але ж гроші — гроші ж ви любите! Пестите!! Кохаєте!!! 15 мільярдів доларів на рік * — П'ятнадцять! Мільярдів!! Карл!!! Невже ви не знайдете, як їх пристроїти у бюджеті і заробити на цьому?! Держава не здирає з громадянина розмитнення та ПДВ (від 20 тис $ це 8 тис $), а за п'ять років електромобіль економить у бюджет 5•3=15 тис $ — ВДВІЧІ ! ! ! вигідніше.

* загальне споживання пального автомобілями України, одне авто на бензині, що проїжджає 30 000 км/рік витрачає щорічно 3 тис $, що у більшості йдуть до бюджету країни-агресора (при витратах 10л/100км тобто 3000л/рік за ціною пального 1$/л)

По-третє, як голосують наші депутати? Ні, спочатку — хто такі наші депутати і що вони взагалі там у ВР роблять? Працюють? Відсиджують від дзвінка до дзвінка? Служать народу?

НІ?! Інакше, чому вони важливі питання (а неважливі питання нема чого на сесію виносити, нащо взагалі сесія така) — чому купу питань голосують похапцем?! Як? Так? Можна?

Парубій каже: "Пропоную подовжити засідання на дві години, щоб проголосувати два важливі питання!", одне з яких — Закон 1913. І що, продовжили? Ні, тупо з заплющеними очима злили наші електромобільні потуги і як школярі з останнього уроку ломанулися стадом недолугих оленей додому!

Як же ТАК можна? Це ж Верховна Рада, а не ЖЕК!!!!!!! Це просто О-ГИД-НО.

український електромобіль

електромобілі в україні

електромобілі в украине